Červenec 2008

Avril Lavigne- stratila hlas

15. července 2008 v 12:22 Avril Lavigne
Avril malinko flámovala s majitelem klubu The Palms Georgem Maloofem a malým koláčkem z The Cupcakery v nočním klubu Moon v Las Vegas po jejím vyprodaném vystoupení v Úterý. Po takřka 90 minutovém zpívání Avril úplně ztratila svůj hlas! Když s ní chtěli paparazzi mluvit,jen se na fotoaparát usmála a zvedla ruku na které měla napsáno "Nemůžu mluvit,ztratila jsem hlas"
Na MySpace za pár dní napsala omluvný dopis:
Ahoj lidi,

Právě jsem doma a snažím se být v klidu. Byla jsem nemocná skoro celé turné a teď už jsem ztratila hlas. Nikdy jsem nezrušila žádný koncert po dobu mojí dlouhé kariéry a teď jsem to musela udělat. Tohle je děsný!

Moc se omlouvám! Byla jsem na turné asi 60 dnů. Měla jsem třikrát chřipku ale nikdy to nebylo tak vážně,a teď to prostě pokračuje. Myslím,že jsem prostě vyčerpaná. Odehrála jsem čtyři koncerty v Texasu (a to je dost pro můj nemocný hlas) a v úterý ráno jsem se ve Vegas vzbudila bez hlasu! Myslela jsem,že koncert ve Vegas zruším,ale ustála jsem to.. sotva. Prostě jsem to odzpívala a dala jsem do toho všechno,ale bohužel to porušilo můj hlas ještě víc.

Včera ráno když jsem se vzbudila,tak jsem věděla,že večerní koncert prostě nebudu schopna odzpívat. Včera jsme jeli domů a šla jsem k mojemu krčnímu doktorovi. Do krku mi dal kameru. Ewww,pozvracela jsem se! Bylo to celkem vtipné. Říkal,že mám zánět hrtanu.

Takže,jo,je to blbý.Předpokládala jsem,že odehraju ten koncert v San Diegu a taky,že vystoupím na Jay Leno zítra a na show live with Ryan Seacrest dneska,ale musím to taky zrušit. Jsem doma a odpočívám se svým hlasem na dva dny a doufám,že už budu brzo zase v pohodě. Díky za pochopení a ještě jednou se upřímně omlouvám,je mi to líto.

Avrilka-rozhovor

15. července 2008 v 12:20 Avril Lavigne
Už je to 5 let, co tahle Kanaďanka vydala svůj debut Let Go, který se stal třetí nejprodávanější deskou roku 2002! Teď je na světě její třetí album The Best Damn Thing a s novým hitem Girlfriend už Avril útočí na věechny hitparády. Jaká vlastně je její nová deska? A co všechno se u ní v poslední době změnilo? Například se vdala. Nejen o tom se za pár měsíců už 23letá rocková hvězda rozpovídal.
,,Ať si říká kdo chce co chce, tohle jsem já a tohle je moje hudba, a za tím si stojím!"

Avril se stěhuje

15. července 2008 v 12:16 Avril Lavigne
Po devítiměsíčním manželství si Avril se svým manželem Deryckem Whibleym (frontmanem punk rockové hudební skupiny Sum 41) konečně koupili dům.