Rozhovor z Avril Lavigne

4. května 2008 v 18:59 | Tereza Dancezová
Nedávno Avril poskytla pro AZ Central rozhovor při přípravách na koncert ve Phoenixu,Arizoně,který se má konat příští pátek. Mluvila o svém příštím albu,o novomanželském životě a jak její fanoušci dospěli spolu s ní. Na otázku,jestli bude mít příští v pořadí čtvrté album zvuk podobný The Best Damn Thing odpověděla,že ano.

A: Jasně,nemyslím si,že bude smutný a temný. Myslím tím,že to záleží hodně na člověku,protože nikdy nevíte,čím si ještě projdete. Stále mi ještě zbývá nějakých šest měsíců turné,ale chci myslet pozitivně

A jaký je to asi život pokud máte drahou polovičku,která je na turné stejně jako vy? Nebude to lehké,ale Avril to zvládá.

A: On je na turné,já jsem na turné a takhle to bylo vlastně po celou dobu našeho vztahu.Takže je to stejný. Domlouváme se,jak bychom se mohli vidět a když máme volno jsme spolu. Funguje to dobře.

Všimla sis,že spousta fanoušků se mění spolu s Tebou?

A:Jistě,všimla protože vždycky když někde hraju,tak se setkávám s fanoušky. Po koncertu se podepisuju a před ním mám obvykle meet-and-greet asi pro sto lidí. Lidi mi říkají,že byli na všech mých koncertech. Je to super. Ukazují mi fotky staré třeba 5 let,když jsem se s němi setkala. A jsou stále tak mladí! Některým z nich může být tak 11 let a řekli mi "Oh,viděla jsem tě na tvém minulém turné" a já na to "A kolik je ti teď?"

V čem myslíš,že ses nejvíc rozvinula od počátků tvojí kariéry?

A: Teď vím něco o obchodnictví,zvládám zařizovat své věci a jsem tak trochu co-manažer mojí kariéry. Cítím se více kreativní a umím své show více podat. Nejsem jenom zpěvačka,protože trávím dost času na podiu a jezdím po celém světě.

Pověz mi něco o tvé nové kolekci.

A: Jmenuje se Abbey Dawn. Vyjde v Červenci a bude zatím pouze u KOHL's v USA. Je to můj styl,hodně jsem se na tom podílela. Pracovala jsem s týmem několikati lidí,řekla jsem jim,co bych chtěla,co mám ráda,co nemám ráda a vybrala si látky,obrázky,ikonky,přívěšky a další věci. Schválila jsem všechno a také jsem to všechno do toho zahrnula. Je to zábava zkoušet něco nového a podílet se na tom.

Proč by měli lidé chodit na tvé koncerty?

A: Je to zábavné,a každý kdo si umí užívat a má rád moji muziku si The Best Damn Tour užije. Není to nijak vážné. Každý na koncertě se baví. Je to něco jako párty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Avril Lavigne?

jjj!!! 91.7% (11)
ne 8.3% (1)
trošku 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama